X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




8η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

7η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η φάση
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 6 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η φάση
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 5 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

4η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ 0 2 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 6 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

3η φάση
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 1 4 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

2η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-1
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 4 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 4 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 1 3 ΠΑΟΝΕ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

1η φάση
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 8-7
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 0 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 4 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 4 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 1 2 ΠΑΟΝΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 6 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 6 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 3 2 ΠΕΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 1-2
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ





SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.