Δείτε όλα τα sites του ομίλου
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 5 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ






ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM