X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 3 4 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 6 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 5 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 3 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 4 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 5 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 3 4 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 5 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 6 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.