Δείτε όλα τα sites του ομίλου
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 6 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 4 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 7 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 5 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 2 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 4 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 6 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 11 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 2 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 0 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 3 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1 4 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 3 ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 8 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 3 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ






ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM