Δείτε όλα τα sites του ομίλου
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ



Νεότερα αποτελέσματα - 8η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ22ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ10ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ11ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ01ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ43ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ


Επόμενη αγωνιστική - 9η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ



Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ Ν/Ι/Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 22 0 33-4
7-1-0
21-2
3-1-0
12-2
4-0-0
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 20 0 30-7
6-2-0
16-1
3-0-0
14-6
3-2-0
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 13 0 21-17
4-1-3
9-7
2-0-2
12-10
2-1-1
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13 0 7-8
4-1-3
2-8
1-1-3
5-0
3-0-0
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ 10 0 11-10
2-4-2
8-4
2-1-1
3-6
0-3-1
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9 0 15-18
2-3-3
9-11
1-1-2
6-7
1-2-1
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 0 14-14
2-2-4
10-10
1-2-1
4-4
1-0-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7 0 7-16
2-1-5
2-10
0-0-4
5-6
2-1-1
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 0 10-32
1-2-5
5-10
0-2-2
5-22
1-0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 4 0 9-31
1-1-6
3-9
0-1-3
6-22
1-0-3


• Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία: Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.









ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM