X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΠΑΟΚ  ΑΡΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




4η φάση
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 4 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η φάση
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 6 4 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 5-4
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-5 - 1' ΣΙΓΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2η φάση
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 4 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4 - 2
ΠΑΟΝΕ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1η φάση
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΝΕ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ





SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.