X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 5 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 5 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 6 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 4 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 4 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 7 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 4 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 6 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 4 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 4 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.