X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 7 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 4 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 6 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 6 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.