ΕΠΣ Πέλλας | Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων - Όλες οι αγωνιστικές


  
  • Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πέλλας
  • Πριν από 44 ημέρες
  • 131 προβολές





Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -


4η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -


6η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -




Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -


4η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -


5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -


6η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -




Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -


5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -


6η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -


7η αγωνιστική
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -


5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ: -


7η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -


2η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: -


4η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -


5η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -


3η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -


4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -


5η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -


7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -