Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κοζάνης

ΕΠΣ Κοζάνης | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 25-26/9


24/9/2021 13:23:49      80 προβολές

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.09.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΙΖΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ 20210 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΑΚΡΙΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.09.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣΣΑΒΒΑΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΜΑΡΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

01.

ΕΠΣ Κοζάνης | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/10/2021

15/10/2021 13:31:22

02.

ΕΠΣ Κοζάνης | Αναβολή όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου 9-10/10/2021

8/10/2021 11:45:45

03.

ΕΠΣ Κοζάνης | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/10/2021

1/10/2021 11:39:59