Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κοζάνης

ΕΠΣ Κοζάνης | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/10/2021


1/10/2021 11:39:59      94 προβολές

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΙΖΟΣ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΠΑΛΑΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 20210 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο: ΦΟΥΦΑ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:12.00 Παρατηρητής: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΡΙΖΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:16.30 Παρατηρητής: ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

01.

ΕΠΣ Κοζάνης | Αναβολή των πρωταθλημάτων λόγω κρούσματος βίας

30/11/2021 13:42:43