Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κοζάνης

ΕΠΣ Κοζάνης | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/10/2021


15/10/2021 13:31:22      118 προβολές

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΟΥ-ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο: ΑΚΡΙΝΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
---------------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΟΥΜΤΣΗΣ-ΠΑΝΟΥ

Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΠΑΛΑΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ-ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

01.

ΕΠΣ Κοζάνης | Αναβολή των πρωταθλημάτων λόγω κρούσματος βίας

30/11/2021 13:42:43