Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23&24/10/2021


15/10/2021 19:54:11      595 προβολές

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23.10.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Λευκίμμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 12.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

Εθνικός Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πανόραμα - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ

Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Κρήνης - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Κυρκου Αννα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπατσίμπας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Προοδευτική - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΠΑΟΚ - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα


Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Αναστασιάδης, Φασούλας, Λημνιός, Χύτας.


Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Χατζηπαναγιώτης, Κεχαγιά, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας.








































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.10.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Καμπανιακός
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ιωνικός - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Αναγέννηση Επανομής - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αίας Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Χριστ. - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Εθνικός Πυλαίας - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δάφνη Ακροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος

Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ρουβίκωνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Νίκη Νεοχωρούδας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Σχολαρίου - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Φοίνικας Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αστέρια - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Φλώρου Μαρία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Δόξα Τούμπας - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Ξυδόπουλος, Δουβλέκης, Αναστασιάδης, Καρτάλης.

Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.:
11.00 – 11.30: Παπαδημόπουλος, Τσαμαντουρίδης, Σωτηριάδης, Κεφαλάς.
16.00 - 17.00: Φλώρου, Λάλλας, Σπυρίδου, Γούτη, Κεφαλάς.

01.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών 2-2 (Φάσεις)

5/12/2021 23:03:32

02.

Live Streaming | ΑΟ Παύλος Μελάς - Καμπανιακός (8/12/2021 14:30)

5/12/2021 22:43:19

03.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Α1-2ος όμιλος, αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγώνιστική

5/12/2021 19:36:52