INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 2-3/11/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.12.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μαραθώνας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ενωση Συκεών - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φίλιππος Ελεούσας - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αξιός Ανατολικού - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Προοδευτική - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΟ Θράκης - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:





















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.12.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)



Νίκη Ευκαρπίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – Πανθρακικός

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ Β – ΓΠΟ Καστοριάς Β

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: ……………………………… - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιωνικός - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστέρας Αμπελοκήπων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Μαλγάρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Λαγυνών - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Περιβολακίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Πανόραμα - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κισσός Χορτιάτη - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Αδένδρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΟΚ Σταυρού - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΠΣ Ασκού - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μελιτέας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Μονοπηγάδου - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Τριαδίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εσπερος Τερψιθέας - Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΟ Μεσήμβριας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - Μακεδόνες

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



΄Ηφαιστος Θέρμης - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ - Αστέρια

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 - 12.00:



12.30 – 16.00:

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.