INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων 25-26/11/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - Π.ΜΕΛΑΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ : -

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 4 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 4 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 5 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 2 - 4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : -
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 4 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : -
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : -
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 1 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 1 - 7
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 1 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑ.Μ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 6 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 1 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 2 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β : -
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β : 2 - 8
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β : 3 - 2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 1 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ : 7 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ : 1 - 9
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ : 3 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 2 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 1 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : -
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 0 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 3 - 7
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 5 - 1

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.