![Image](/cp/17010.jpg)
ΕΠΣ Χαλκιδικής | Τα ζευγάρια της ημιτελικής φάσης του κυπέλλου «ΓΥΡΟχωριό Νέα Καλλικράτεια»
Πραγματοποιήθηκε η Κλήρωση των αγώνων για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής «ΓΥΡΟχωριό Νέα Καλλικράτεια» 2023 – 2024, στα γραφεία της Ένωσης.
Τα ζευγάρια που πρόεκυψαν:
ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Οι αγώνες της ημιτελικής φάσης είναι διπλοί (εντός και εκτός έδρας). Οι πρώτοι αγώνες θα γίνουν στις 24 Ιανουαρίου και οι επαναληπτικοί στις 14 Φεβρουαρίου 2024.