ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 9-10/3/2024
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.03.2024
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Σκίουροι – ΠΑΣ Φλώρινα
Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Β – Σειρήνες Γρεβενών Β
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ - Πλαστικό) - ώρα:15.00
Α1 - PLAYOFF(5η αγωνιστική)
--------------------------
ΑΟ Καρδίας - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α1 - PLAYOUT(5η αγωνιστική)
--------------------------
Μαραθώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ιωνικός - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Καμπανιακός Ερασ. - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πανόραμα - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Φίλιππος Ελεούσας 0-3 α.α.
Δόξα Αδένδρου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:18.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση - Εσπερος Τερψιθέας 0-3 α.α.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη Β - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:18.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β - Νέοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:18.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.03.2024
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:15.00
Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
Αίαντας Πυλαίας – Δόξα 2016
Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (Πλαστικό) - ώρα:13.00
Α1 - PLAYOFF(5η αγωνιστική)
--------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ελευθεριακός - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ηρακλής Θερμαϊκού - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.15
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Περιβολακίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μαγνησιακός - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δάφνη Ακροποτάμου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:14.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Αστέρας - ΑΠΣ Ασκού
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Προοδευτική - Μελιτέας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κεραυνός Μονοπηγάδου - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΜΠΑ.Μ. - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονία Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών β ομάδα
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μακεδόνες - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστραπή Νεάπολης - ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Μαραθών Υποδομή 1926 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:13.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΣ Αγ. Παύλος - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστέρια - Αγγελοι Φοίνικα
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:09.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΣ Προφήτη
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: