X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας
ΕΠΣ Μακεδονίας | Όλες οι αγωνιστικές για τις κατηγορίες Κ15,Κ14 και Κ13
https://www.insport.gr/news.asp?code=3921

Έγιναν οι κληρώσεις των κατηγοριών Κ13, Κ14 και Κ15 των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Ακολουθούν όλες οι αγωνιστικές σε όλους τους ομίλους:



Και μη ξεχνάτε ότι μέσα από το INSPORT.GR APPLICATION μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα (ανδρικών και υποδομών) καθώς και τις βαθμολογίες αμέσως μετά τη λήξη των αγώνων. για να κατεβάσετε το ANDROID APP από εδώ.



K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Ερμής Ευόσμου - Ιωνικός: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αξιός Ανατολικού: -

2η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σίνδου: -
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ερμής Ευόσμου: -

3η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου - Δόξα Ρετζικίου: -
Ερμής Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Αξιός Ανατολικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Ιωνικός - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ιωνικός: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Αξιός Ανατολικού: -
Δόξα Ρετζικίου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Ερμής Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -

5η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Αξιός Ανατολικού - Ερμής Ευόσμου: -
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -

6η αγωνιστική
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Ερμής Ευόσμου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ιωνικός: -
Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σίνδου: -

7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ερμής Ευόσμου: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αξιός Ανατολικού: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -

8η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Ερμής Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός: -

9η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Ιωνικός: -
Δόξα Ρετζικίου - Αξιός Ανατολικού: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ερμής Ευόσμου: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -

10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ομόνοια Σίνδου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Δόξα Ρετζικίου: -
Ιωνικός - Ερμής Ευόσμου: -
Αξιός Ανατολικού - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -

11η αγωνιστική
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Ομόνοια Σίνδου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Ερμής Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

12η αγωνιστική
Δόξα Ρετζικίου - Ομόνοια Σίνδου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Ερμής Ευόσμου: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αξιός Ανατολικού: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ιωνικός: -

13η αγωνιστική
Ιωνικός - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Αξιός Ανατολικού - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Δόξα Ρετζικίου: -
Ομόνοια Σίνδου - Ερμής Ευόσμου: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

14η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ομόνοια Σίνδου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Ερμής Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού: -
Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -

15η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ερμής Ευόσμου: -
Ιωνικός - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Ομόνοια Σίνδου - Αξιός Ανατολικού: -

16η αγωνιστική
Ερμής Ευόσμου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου: -
Ομόνοια Σίνδου - Ιωνικός: -
Αξιός Ανατολικού - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

17η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ομόνοια Σίνδου: -
Δόξα Ρετζικίου - Ερμής Ευόσμου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Αξιός Ανατολικού: -
Ιωνικός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

18η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σίνδου: -
Ιωνικός - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου: -
Ερμής Ευόσμου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -


------------


K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Μακεδονικός - Αθλητική Εκπαίδευση: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΡΗΣ (2007): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Συκεών: -

2η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Μακεδονικός - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Ελπίδες Συκεών: -
ΑΡΗΣ (2007) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -

3η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Μακεδονικός: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Ελπίδες Συκεών - Αθλητική Εκπαίδευση: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - ΑΡΗΣ (2007): -

4η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
Μακεδονικός - Ελπίδες Συκεών: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΡΗΣ (2007): -

5η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Αθλητική Εκπαίδευση: -
Ελπίδες Συκεών - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΑΡΗΣ (2007) - Μακεδονικός: -

6η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αθλητική Εκπαίδευση: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΡΗΣ (2007): -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
Ελπίδες Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης: -

7η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΑΡΗΣ (2007) - Ελπίδες Συκεών: -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -

8η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΡΗΣ (2007): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Μακεδονικός: -
Ελπίδες Συκεών - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -

9η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αθλητική Εκπαίδευση: -
Μακεδονικός - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Συκεών: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΡΗΣ (2007) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -

10η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Εκπαίδευση - Μακεδονικός: -
ΑΡΗΣ (2007) - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
Ελπίδες Συκεών - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -

11η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Μακεδονικός: -
Ελπίδες Συκεών - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΡΗΣ (2007): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Αθλητική Εκπαίδευση: -

12η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Μακεδονικός - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Αθλητική Εκπαίδευση - Ελπίδες Συκεών: -
ΑΡΗΣ (2007) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -

13η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Ελπίδες Συκεών - Μακεδονικός: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΡΗΣ (2007) - Αθλητική Εκπαίδευση: -

14η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ελπίδες Συκεών: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
Μακεδονικός - ΑΡΗΣ (2007): -

15η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Μακεδονικός: -
Αθλητική Εκπαίδευση - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΑΡΗΣ (2007) - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες Συκεών: -

16η αγωνιστική
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Μακεδονικός - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007): -
Ελπίδες Συκεών - ΑΡΗΣ (2007): -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αθλητική Εκπαίδευση: -

17η αγωνιστική
ΑΡΗΣ (2007) - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
Μακεδονικός - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Ελπίδες Συκεών: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Αθλητική Εκπαίδευση: -

18η αγωνιστική
Αθλητική Εκπαίδευση - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Μακεδονικός: -
Ελπίδες Συκεών - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΡΗΣ (2007): -



-----


K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
ΑΕ Ρετζικίου - Μπέμπηδες 2000: -

2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου: -
Φοίνικας Πολίχνης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Μπέμπηδες 2000: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -

3η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΕ Φαλήρου: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - Φοίνικας Πολίχνης: -
ΑΕ Ρετζικίου - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

4η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Φοίνικας Πολίχνης - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

5η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΕ Ρετζικίου: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ Φαλήρου: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Φοίνικας Πολίχνης: -

6η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΕ Φαλήρου - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Μπέμπηδες 2000 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -

7η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
ΑΕ Φαλήρου - Φοίνικας Πολίχνης: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΑΕ Ρετζικίου: -

8η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΕ Φαλήρου: -
ΑΕ Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης: -
Μπέμπηδες 2000 - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΑΣ ΠΑΟΚ: -

9η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
ΑΕ Φαλήρου - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Απόλλων Καλαμαριάς: -

10η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - Φοίνικας Πολίχνης: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕ Ρετζικίου: -

11η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Φοίνικας Πολίχνης: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
ΑΕ Ρετζικίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -

12η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - Μπέμπηδες 2000: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΑΟΚ: -

13η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Μπέμπηδες 2000 - Φοίνικας Πολίχνης: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΕ Φαλήρου: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -

14η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΕ Φαλήρου - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

15η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Φοίνικας Πολίχνης: -
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΑΕ Φαλήρου: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Μπέμπηδες 2000: -

16η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Φαλήρου: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -

17η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006): -
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Ρετζικίου: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006): -

18η αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Φοίνικας Πολίχνης: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕ Φαλήρου: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΕ Ρετζικίου: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -


----


K14 (2005)

1η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Ντίνος Κούης - ΠΑΟΚ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
Αρης Θεσσαλονίκης - Μπέμπηδες 2000: -

2η αγωνιστική
Ντίνος Κούης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -
ΠΑΟΚ - Αρης Θεσσαλονίκης: -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -

3η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -
Αρης Θεσσαλονίκης - Ντίνος Κούης: -
Μπέμπηδες 2000 - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΚ: -

4η αγωνιστική
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Μπέμπηδες 2000: -
Ντίνος Κούης - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟΚ: -

5η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μπέμπηδες 2000: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αρης Θεσσαλονίκης: -
ΠΑΟΚ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ντίνος Κούης: -

6η αγωνιστική
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΚ: -
Αρης Θεσσαλονίκης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Ντίνος Κούης: -

7η αγωνιστική
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Αρης Θεσσαλονίκης: -

8η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΠΑΟΚ - Ντίνος Κούης: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -
Μπέμπηδες 2000 - Αρης Θεσσαλονίκης: -

9η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Ντίνος Κούης: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μπέμπηδες 2000: -

10η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Ντίνος Κούης - Αρης Θεσσαλονίκης: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Μπέμπηδες 2000: -
ΠΑΟΚ - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -

11η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αρης Θεσσαλονίκης: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ντίνος Κούης: -
ΠΑΟΚ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -

12η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΟΚ: -
Ντίνος Κούης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -

13η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
ΠΑΟΚ - Μπέμπηδες 2000: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αρης Θεσσαλονίκης: -
Ντίνος Κούης - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -

14η αγωνιστική
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟΚ: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Μπέμπηδες 2000 - Ντίνος Κούης: -
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: -



----



K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αναγέννηση Προχώματος: -

3η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -

4η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -

5η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ Κουφαλίων: -

6η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -

7η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -

8η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -

9η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -

10η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -

11η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -

13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Αναγέννηση Προχώματος - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -

15η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -

16η αγωνιστική
Αναγέννηση Προχώματος - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Προχώματος: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
Αναγέννηση Προχώματος - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -



---


K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -
Εθνικός Λαγυνών - Βρασίδας Βρασνών: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου: -
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού: -

2η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - Δόξα Ρετζικίου: -
Βρασίδας Βρασνών - Μακεδονικός Λητής: -
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Φιλύρου: -

3η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Δόξα Ρετζικίου: -
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών: -
Κεραυνός Κολχικού - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -
ΑΕ Φιλύρου - Βρασίδας Βρασνών: -

4η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Κολχικού: -
Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Φιλύρου: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - Βρασίδας Βρασνών: -

5η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Κεραυνός Κολχικού: -
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής: -
Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Ρετζικίου: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - Εθνικός Λαγυνών: -

6η αγωνιστική
ΑΕ Φιλύρου - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Κεραυνός Κολχικού - Βρασίδας Βρασνών: -
Μακεδονικός Λητής - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -
Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών: -

7η αγωνιστική
Βρασίδας Βρασνών - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - ΑΕ Φιλύρου: -
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού: -
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Λητής: -

8η αγωνιστική
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Λαγυνών: -
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου: -
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Λητής: -

9η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Εθνικός Λαγυνών: -
Δόξα Ρετζικίου - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -
Μακεδονικός Λητής - Βρασίδας Βρασνών: -
ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Κολχικού: -

10η αγωνιστική
Δόξα Ρετζικίου - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Λητής: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - Κεραυνός Κολχικού: -
Βρασίδας Βρασνών - ΑΕ Φιλύρου: -

11η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός Λητής: -
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Λαγυνών: -
Βρασίδας Βρασνών - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -

12η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Φιλύρου: -
Δόξα Ρετζικίου - Βρασίδας Βρασνών: -
Εθνικός Λαγυνών - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -

13η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Φιλύρου: -
Βρασίδας Βρασνών - Κεραυνός Κολχικού: -
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - Μακεδονικός Λητής: -
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ρετζικίου: -

14η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Βρασίδας Βρασνών: -
ΑΕ Φιλύρου - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007: -
Κεραυνός Κολχικού - Εθνικός Λαγυνών: -
Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ρετζικίου: -



---



K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ερμής Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Νίκη Ευκαρπίας: -
Εθνικός Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου: -

2η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ερμής Ευόσμου: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Ευόσμου: -
Εσπερος Τερψιθέας - Εθνικός Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Ηλιούπολης: -

3η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ερμής Ευόσμου: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Εθνικός Ευόσμου - Αίας Ευόσμου: -
ΑΕ Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Νίκη Ευκαρπίας - Εσπερος Τερψιθέας: -

4η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Ευόσμου: -
Ερμής Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εσπερος Τερψιθέας: -

5η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Ευόσμου: -
Αίας Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΕ Ευόσμου - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Νίκη Ευκαρπίας - Ερμής Ευόσμου: -
Εσπερος Τερψιθέας - Ελπίδες Σταυρούπολης: -

6η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αίας Ευόσμου: -
Ερμής Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εσπερος Τερψιθέας: -
Εθνικός Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας: -
ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -

7η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Ερμής Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Νίκη Ευκαρπίας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Εσπερος Τερψιθέας - ΑΕ Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Ευόσμου: -

8η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Εσπερος Τερψιθέας: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ερμής Ευόσμου: -
Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Νίκη Ευκαρπίας: -

9η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Νίκη Ευκαρπίας: -
Ερμής Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου: -
Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Εσπερος Τερψιθέας - Αίας Ευόσμου: -

10η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Εσπερος Τερψιθέας - Ερμής Ευόσμου: -
Νίκη Ευκαρπίας - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου: -

11η αγωνιστική
Ερμής Ευόσμου - Αίας Ευόσμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΑΕ Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας: -
Εθνικός Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
Ερμής Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Αίας Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ Ευόσμου: -
Εσπερος Τερψιθέας - Νίκη Ευκαρπίας: -

13η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας - Αίας Ευόσμου: -
ΑΕ Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Εθνικός Ευόσμου - Ερμής Ευόσμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Εσπερος Τερψιθέας - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
Εθνικός Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αίας Ευόσμου: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΕ Ευόσμου: -
Ερμής Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εσπερος Τερψιθέας: -

15η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ερμής Ευόσμου: -
Εσπερος Τερψιθέας - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Ευόσμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου: -

16η αγωνιστική
Ελπίδες Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ερμής Ευόσμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Νίκη Ευκαρπίας: -
ΑΕ Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας: -
Εθνικός Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
Εσπερος Τερψιθέας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ερμής Ευόσμου - Ελπίδες Ηλιούπολης: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου: -
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου: -
Νίκη Ευκαρπίας - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Νίκη Ευκαρπίας - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΑΕ Ευόσμου - Ερμής Ευόσμου: -
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εθνικός Ευόσμου: -
Αίας Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας: -



---


K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΒΑΟ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -

2η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΒΑΟ - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -

3η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΒΑΟ: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - Εθνικός Μετεώρων: -

4η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΒΑΟ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Μετεώρων: -

5η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
Κυψέλη Νεάπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Εθνικός Μετεώρων - ΒΑΟ: -

6η αγωνιστική
ΒΑΟ - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - Ελπίδες Συκεών: -

7η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΒΑΟ: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - Ελπίδες Συκεών: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -

8η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΒΑΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -

9η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΒΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
Εθνικός Μετεώρων - Κυψέλη Νεάπολης: -

10η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΒΑΟ: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -

11η αγωνιστική
ΑΜΣ Νικόπολη - Κυψέλη Νεάπολης: -
Ελπίδες Συκεών - ΒΑΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Συκεών: -
ΒΑΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
Εθνικός Μετεώρων - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -

13η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΒΑΟ: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Ελπίδες Συκεών - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
Εθνικός Μετεώρων - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΜΑΔΑ Α - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΒΑΟ - Εθνικός Μετεώρων: -

15η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - ΒΑΟ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
Ελπίδες Συκεών - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -

16η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - Κυψέλη Νεάπολης: -
ΒΑΟ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Ελπίδες Συκεών - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA) - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Συκεών: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ: -
ΒΑΟ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΒΑΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΑΥΚΩΝ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIERHNIA): -
Κυψέλη Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων: -



---


K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΣΑΝΤΟΣ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αστέρια: -

2η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - Αστέρια: -
ΣΑΝΤΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Πυλαίας: -

3η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Εθνικός Πυλαίας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Αστέρια - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΕ Κρήνης - ΣΑΝΤΟΣ: -

4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αστέρια: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΣΑΝΤΟΣ: -

5η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αστέρια - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΣΑΝΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

6η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΟΜΑΔΑ Α: -
Εθνικός Πυλαίας - ΣΑΝΤΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΕ Κρήνης: -
Αστέρια - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -

7η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
ΑΕ Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΣΑΝΤΟΣ - Αστέρια: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -

8η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΣΑΝΤΟΣ: -
Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
Αστέρια - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ Κρήνης: -

9η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΕ Κρήνης: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρια: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Εθνικός Πυλαίας: -
ΣΑΝΤΟΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

10η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
ΣΑΝΤΟΣ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας: -
Αστέρια - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -

11η αγωνιστική
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
Αστέρια - ΑΕ Κρήνης: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΣΑΝΤΟΣ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Εθνικός Πυλαίας: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αστέρια: -
ΣΑΝΤΟΣ - ΑΕ Κρήνης: -

13η αγωνιστική
ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Αστέρια - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας: -
ΣΑΝΤΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρια: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΣΑΝΤΟΣ: -

15η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
ΟΜΑΔΑ Α - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΣΑΝΤΟΣ - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρια: -

16η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης: -
Αστέρια - ΣΑΝΤΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
ΣΑΝΤΟΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αστέρια: -
ΑΕ Κρήνης - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -
Αστέρια - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Εθνικός Πυλαίας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΣΑΝΤΟΣ: -



---


K14 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -
Μπέμπηδες 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Φίλιππος Θέρμης: -

2η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -
Φίλιππος Θέρμης - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -

3η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Θερμαϊκός Θέρμης: -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μπέμπηδες 2000: -
Φίλιππος Θέρμης - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

4η αγωνιστική
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Θερμαϊκός Θέρμης - Φίλιππος Θέρμης: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Φίλιππος Θέρμης: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Μπέμπηδες 2000: -

6η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Φίλιππος Θέρμης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -
Θερμαϊκός Θέρμης - Μπέμπηδες 2000: -

7η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Μπέμπηδες 2000 - Φίλιππος Θέρμης: -
Θερμαϊκός Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

8η αγωνιστική
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Θερμαϊκός Θέρμης: -
Φίλιππος Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

9η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Μπέμπηδες 2000: -
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Φίλιππος Θέρμης: -

10η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Μπέμπηδες 2000 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Φίλιππος Θέρμης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -
Φίλιππος Θέρμης - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -

12η αγωνιστική
Φίλιππος Θέρμης - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Θερμαϊκός Θέρμης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -

13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Φίλιππος Θέρμης: -
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -
Μπέμπηδες 2000 - Θερμαϊκός Θέρμης: -

14η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908: -
Φίλιππος Θέρμης - Μπέμπηδες 2000: -
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Θερμαϊκός Θέρμης: -




----


K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -
ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Χαλάστρας: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ατέρμων: -

2η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Ελπίδες Χαλάστρας - Ατέρμων: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ Μεσήμβριας: -

3η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΟ Μεσήμβριας - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Ατέρμων - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -

4η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Ατέρμων: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΑΟ Μεσήμβριας - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -

5η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ατέρμων - ΑΟ Μεσήμβριας: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -

6η αγωνιστική
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες Χαλάστρας: -
Ατέρμων - Οδυσσέας Κορδελιού: -

7η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΟ Μεσήμβριας: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ελπίδες Χαλάστρας - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ατέρμων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Σταυρούπολης: -

8η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ατέρμων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Χαλάστρας: -

9η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ατέρμων: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΟ Μεσήμβριας: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -

10η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟ Μεσήμβριας: -
Ατέρμων - Ελπίδες Σταυρούπολης: -

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ατέρμων - Ελπίδες Χαλάστρας: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -
ΑΟ Μεσήμβριας - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ΑΟ Μεσήμβριας: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ατέρμων: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -

13η αγωνιστική
Ελπίδες Χαλάστρας - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
Ατέρμων - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Μεσήμβριας: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατέρμων: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ελπίδες Χαλάστρας: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -

15η αγωνιστική
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ Μεσήμβριας: -
Ελπίδες Χαλάστρας - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Ατέρμων: -

16η αγωνιστική
ΑΟ Μεσήμβριας - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Χαλάστρας: -
Ατέρμων - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΟ Μεσήμβριας: -
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ατέρμων: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Ελπίδες Χαλάστρας - ΟΥΡΑΝΙΟΙ: -
Ατέρμων - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Σταυρούπολης: -
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: -



---


K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΟΜΑΔΑ Α: -
Κυψέλη Νεάπολης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Μακεδονικός - Φοίνικας Πολίχνης: -
Μακεδών Ευόσμου - Ντίνος Κούης: -

2η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Κυψέλη Νεάπολης: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Φοίνικας Πολίχνης - Ντίνος Κούης: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Μακεδών Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδονικός: -

3η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Κυψέλη Νεάπολης: -
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Μακεδών Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας: -
Ντίνος Κούης - ΟΜΑΔΑ Α: -
Φοίνικας Πολίχνης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -

4η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Φοίνικας Πολίχνης: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ντίνος Κούης: -
Κυψέλη Νεάπολης - Μακεδών Ευόσμου: -
Μακεδονικός - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -

5η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδών Ευόσμου: -
Δόξα Ελπίδας - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ντίνος Κούης - Μακεδονικός: -
Φοίνικας Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -

6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Δόξα Ελπίδας: -
Κυψέλη Νεάπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -
Μακεδονικός - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Μακεδών Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης: -
Ντίνος Κούης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -

7η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός: -
Κυψέλη Νεάπολης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Φοίνικας Πολίχνης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Ντίνος Κούης: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδών Ευόσμου: -

8η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Μακεδονικός - Κυψέλη Νεάπολης: -
Μακεδών Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Ντίνος Κούης - Δόξα Ελπίδας: -
ΟΜΑΔΑ Α - Φοίνικας Πολίχνης: -

9η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φοίνικας Πολίχνης: -
Κυψέλη Νεάπολης - Ντίνος Κούης: -
Μακεδών Ευόσμου - Μακεδονικός: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Δόξα Ελπίδας: -

10η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Κυψέλη Νεάπολης: -
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός: -
Ντίνος Κούης - Μακεδών Ευόσμου: -

11η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - Δόξα Ελπίδας: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Ντίνος Κούης - Φοίνικας Πολίχνης: -
Μακεδών Ευόσμου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Μακεδονικός - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
Κυψέλη Νεάπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός: -
Δόξα Ελπίδας - Μακεδών Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ντίνος Κούης: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Φοίνικας Πολίχνης: -

13η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ελπίδας: -
Ντίνος Κούης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Μακεδών Ευόσμου - Κυψέλη Νεάπολης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
Μακεδών Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Δόξα Ελπίδας: -
Μακεδονικός - Ντίνος Κούης: -
Κυψέλη Νεάπολης - Φοίνικας Πολίχνης: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -

15η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
ΟΜΑΔΑ Α - Κυψέλη Νεάπολης: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Μακεδονικός: -
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδών Ευόσμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ντίνος Κούης: -

16η αγωνιστική
Μακεδονικός - Δόξα Ελπίδας: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Κυψέλη Νεάπολης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Φοίνικας Πολίχνης: -
Ντίνος Κούης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Μακεδών Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Κυψέλη Νεάπολης - Μακεδονικός: -
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδών Ευόσμου: -
Δόξα Ελπίδας - Ντίνος Κούης: -
Φοίνικας Πολίχνης - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Φοίνικας Πολίχνης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή: -
Ντίνος Κούης - Κυψέλη Νεάπολης: -
Μακεδονικός - Μακεδών Ευόσμου: -
Δόξα Ελπίδας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -



---


K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Ρετζικίου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΟΜΑΔΑ Α: -
Πανόραμα - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ερμής Καλαμαριάς: -

2η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - Πανόραμα: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Φαλήρου: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ερμής Καλαμαριάς: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Πυλαίας: -

3η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - Πανόραμα: -
Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΕ Ρετζικίου: -
Ερμής Καλαμαριάς - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΣ ΠΑΟΚ: -

4η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ερμής Καλαμαριάς: -
Πανόραμα - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣ ΠΑΟΚ: -

5η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ερμής Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Πανόραμα: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

6η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ρετζικίου: -
Πανόραμα - ΟΜΑΔΑ Α: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Ερμής Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου: -

7η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - Εθνικός Πυλαίας: -
Πανόραμα - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΕ Φαλήρου: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Ερμής Καλαμαριάς: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ερμής Καλαμαριάς - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

9η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Πανόραμα - Ερμής Καλαμαριάς: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ Ρετζικίου: -

10η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΕ Φαλήρου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Πανόραμα: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Εθνικός Πυλαίας: -
Ερμής Καλαμαριάς - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -

11η αγωνιστική
Πανόραμα - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ερμής Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΟΜΑΔΑ Α: -

12η αγωνιστική
Πανόραμα - ΑΕ Φαλήρου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ερμής Καλαμαριάς: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΕ Ρετζικίου: -
Ερμής Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Πανόραμα: -
ΑΕ Φαλήρου - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΟΜΑΔΑ Α: -

14η αγωνιστική
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΕ Φαλήρου: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ Ρετζικίου: -
Εθνικός Πυλαίας - Ερμής Καλαμαριάς: -
Πανόραμα - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΣ ΠΑΟΚ: -

15η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - Πανόραμα: -
ΑΣ ΠΑΟΚ - Εθνικός Πυλαίας: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΕ Φαλήρου - Ερμής Καλαμαριάς: -

16η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Ρετζικίου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Πανόραμα: -
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Ερμής Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΑΟΚ: -
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -

17η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ Φαλήρου: -
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΕ Ρετζικίου - Ερμής Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -

18η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ Φαλήρου: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ερμής Καλαμαριάς - Πανόραμα: -
Εθνικός Πυλαίας - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ ΠΑΟΚ: -




----

K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Μπέμπηδες 2000: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης: -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Μαραθώνας: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής: -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Αριστοτέλης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Μαραθώνας: -

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Μπέμπηδες 2000: -
Μαραθώνας - Αριστοτέλης: -

4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής: -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Απόλλων Καλαμαριάς - Μαραθώνας: -
Μπέμπηδες 2000 - Αριστοτέλης: -

5η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Αριστοτέλης - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Μπέμπηδες 2000 - Απόλλων Καλαμαριάς: -

6η αγωνιστική
Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Αριστοτέλης: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Απόλλων Καλαμαριάς: -

7η αγωνιστική
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Επανομής: -
Μπέμπηδες 2000 - Μαραθώνας: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

8η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - Αναγέννηση Επανομής: -
Αριστοτέλης - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Μαραθώνας - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

9η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Μπέμπηδες 2000: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης: -
Μαραθώνας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Αναγέννηση Επανομής: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Αριστοτέλης - Μαραθώνας: -

11η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Μαραθώνας - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Αριστοτέλης - Μπέμπηδες 2000: -

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Αναγέννηση Επανομής: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μαραθώνας: -
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Αριστοτέλης: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας: -
Αριστοτέλης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -

14η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Αριστοτέλης: -
Μαραθώνας - Μπέμπηδες 2000: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -




Διαβάστε ακόμα...

ΑΟ Παύλος Μελάς | Ανανεώσεων … συνέχεια

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2 (video)

ΑΟ Παύλος Μελάς | Συνεχίζει ο Αμοιρίδης – Και νέες ανανεώσεις

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ορφέας Αγ.Τριάδας - Μαγνησιακός 2-5 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΟΝΕ - Αετός Βασιλικών 2-1 (video)

Χώρισαν οι δρόμοι Αστέριου Πόπη και Παύλου Μελά

Τελικός Κ12 | ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (πέν 2-3) video

Αστέρας Αμεπλοκήπων - Δόξα Πενταλόφου 5-1 (video)

ΑΟ Παύλος Μελάς | Νέες ανανεώσεις

ΑΟ Καρδίας | Πραγματοποιήθηκε η τελετή λήξης των ακαδημιών (photos)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 4-2 (video)

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το τουρνουά της ΑΕ Ευόσμου

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-1 (video)

ΑΟ Καρδίας | Συνεχίζει στη θέση του προπονητή ο Γιώργο Τζόλας

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου 0-0 (Οι καλύτερες φάσεις)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αχιλλέας Περαίας 3-1 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1 (video)

ΠΑΟ Ξυλούπολης | Ιορδάνης Χωλίδης: «Ήρωες οι παίκτες της ομάδας … Παρήγγειλα σαμπάνιες και δεν μου τις έφεραν γιατί δε πίστευαν ότι θα ανέβουμε»

Live Streaming | Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου

ΑΟ Παύλος Μελάς | Σε μεγάλη «φόρμα» ο πρόεδρος – Νέα ανανέωση βασικού ποδοσφαιριστή

ΑΟ Παύλος Μελάς | Ανανέωσε και ο Κόλκος

Ατρόμητος Πλαγιαριού | Και στη νέα αγωνιστική χρονιά μαζί με τον Νίκο Παρούτογλου

Live Streaming | 3ο Τουρνουά Ακαδημιών Α.Ε Ευόσμου «Βαγγέλης Εμμανουηλίδης»

Ιωνικός | Ξεκινάει το τουρνουά του Ιωνικού

Ομόνοια Σίνδου | Η Γενική Συνέλευση του συλλόγου

Νίκη Μεσημερίου | Ανανεώσεις ποδοσφαιριστών

Παύλος Μελάς | Ανανεώσεις ποδοσφαιριστών

Εκδήλωση λήξης αγωνιστικής περιόδου ακαδημιών Σίνδου

ΕΠΣ Μακεδονίας | Συνεχίζει ο Βαγγέλης Μαυροβουνιώτης στον Παύλο Μελά

Φιλικός αγώνας στη μνήμη του Παναγιώτη Αργυρόπουλου | Βετεράνοι VS Διοίκηση Φοίνικα Πολίχνης 10-6

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός 2-1 (video)





SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.